دکتر یار احمدی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان

بهترین مسکن طبیعی برای مقابله با سردردهای عصبی

فوق تخصصی نروفیزولوژی با اشاره به اهمیت ترشح هورمون سروتونین در مغز از بهترین و طبیعی ترین داروی رفع افسردگی و درمان سردردهای عصبی پرده برداشت.برای مشاهده بقیه مطالب روی ادامه مطلب کلیک کنید.

احتمال لخته شدن خون بر اثر کم آبی بدن/ عوارض کم آب خوردن را نادیده نگیرید…

فوق تخصص نروفیزیولیژی بالینی از خطرات مهم کم آبی و افزایش غلظت خون ناشی از بی آبی در افراد خبر داد.برای مشاهده بقیه مطالب روی ادامه مطلب کلیک کنید.

زائران مراسم پیاده روی اربعین بخوانند

ترفندهایی برای کنترل سردرد و کمردرد و ملزومات سفر

دکتر یاراحمدی متخصص مغز و اعصاب توصیه‌های مهمی را برای سلامتی و کنترل سردرد و کمر درد زائران در پیاده روی اربعین مورد تاکید قرار داد.برای پیشگیری و کنترل سردرد به ویژه میگرن  زائران در پیاده روی اربعین، بیان کرد : دروهله اول همه زائران اربعین حسینی حتما یک بطری آب (قمقمه) یک الی 2 لیتری برای نوشیدن مداوم آب به همراه داشته باشند . برای مشاهده بقیه مطالب روی ادامه مطلب کلیک کنید.

خطر ابتلا به پارکینسون در انتظار قمه‌زن‌ها

دکتریار احمدی با اشاره به عواقب ضرب خوردگی‌های مداوم سرو صورت به ویژه در قمه‌زنی‌ها از خطر ابتلا به بیماری‌های فرسایش مغزی به ویژه پارکینسون خبر داد.برای مشاهده بقیه مطالب روی ادامه مطلب کلیک کنید.

قمه‌زنی، بدعتی به قیمت پارگی رگ‌های مغزی

متخصص بیماری‌های مغز و اعصاب با اشاره به آسیب های مغزی قابل توجه قمه زنی، از عوارض ترکیدن پوست محافظ سر و آسیب دیدگی عروق زیر جمجمه خبر داد.در مورد آسیب های تکان دهنده قمه زنی به سر، گفت : ضربه های پی درپی قسمت بدون تیزی قمه در هنگام قمه زنی، فشار مداوم و شدیدی را به سر وارد می کند که در نتیجه آن پوست سر ترکیده و عروق ناشی از این تروما ( آسیب دیدگی شدید) خون ریزی کرده و این تنها گوشه ای از انجام چنین کاری است.برای مشاهده بقیه مطالب روی ادامه مطلب کلیک کنید.

برای مشاهده رزومه دکتر یاراحمدی در سایت پزشکی سلامتیسم روی لینک کلیک کنید.

مصاحبه های سه گانه با مجله سلامت

مصاحبه با مجله تخته گاز

Call Now Button